profesyonel petek temizliği

Petek Temizliği hakkında uzman kişilerden bilgi almak ve peteklerinizi temizletmek istiyorsanız hemen bizi arayın: 0555 044 53 43


Bursa Makinalı Petek Temizleme

Daha önceki yazılarımızda anlattığımız gibi Bursa'da petek temizleme fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bunun nedeni petek temizleme işlemi yapanların işlerine yaptıkları yatırım, kullandıkları araç-gereç ve işlerine gösterdikleri özen ile ilgilidir.

Bazıları sadece iki anahtar ve bir hortumla bu işi yapmaya çalımaktadır. Petek temizleme işlemi için tercih edeceğiniz firmayı doğru seçerseniz petek temizlemenin faydalarını çok rahat görebilirsiniz.

Biz petek temizleme işlemini yüksek basınca sahip makina ile yapıyoruz. Diğer türlü şebeke suyunun basıncı, peteklerdeki kireç ve tortuların atılması için yeterli değildir.

Kullandığımız makina 6 bar basınca sahiptir. Kullandığımız makina ayrıca CE ve ISO 9001:2008 belgelerine sahiptir. Makinalı petek temizleme yaptırmak peteklerinizin daha iyi temizlenmesini sağlar. Çünkü içerisinde bulunan rezistans sayesinde petekler sıcak su ile temizlenmiş olur.

Petek Temizliği hakkında uzman kişilerden bilgi almak ve peteklerinizi temizletmek istiyorsanız hemen bizi arayın: 0555 044 53 43

Alanında uzman ekiplerimizden kusursuz hizmeti uygun fiyata almak istemez misiniz?

Petek Temizliğinde Bursa'da Tek!

vaillant
ariston kombi
baymak kombi
aarcelik
demirdokum